Spor Atlet Modelleri

Oversize, bütün cinsiyetlere hitap edebilen büyük beden anlamında bir kavramdır. İngilizceden dilimize geçmiş olan oversize modanın son örnekleriyle satışa sunulmaktadır. Unisex ürünler arasında en güzel örnekleri tercih ederek sahip olabilirsiniz. Oversize ürünler sokak modasının en belirgin örnekleridir. Rahatlığı, sağlıklı pamuk dokuları ve muhteşem dikişleriyle seçilmektedir.

 Spor Atlet Modelleri Özellikleri

Oversize giyim tarzı rahatlık, şıklık ve sağlıklı ürünler olması dolayısıyla tercih edilmektedir. Spor atlet modeller 0 pamuk dokulu, özel dikim ve kesimlerle beğeni kazanmaktadır. Oversize kapüşonlu Sweatshirt pamuk dokulu, çevre dostu ve yenilenebilir özellikli ürünlerdir. Unisex tişörtler, şortlar ve gömlekler arasından seçim yapabilirsiniz. Siparişlerinizi aynı gün kargo ayrıcalığıyla verebilirsiniz. True love haki oversize kapüşonlu sweatshirt 0 pamuk dokusuyla sağlık için ideal tercihtir. Cavs beyaz fileli atlet renk seçenekleriyle özgürlük sunmaktadır. Unisex siyah our future sweatshirt 0 pamuk yapısıyla kullanıcılarının vazgeçilmez ürünleridir. Spor atlet modeli olarak tanınan tişörtlerden siz de vakit kaybetmeden tercihinizi kullanabilirsiniz.

 Unisex Şort & Tişörtler

Unisex ürünler, kadın erkek hatta çocuk modelleri olarak üretilmektedir. Rahatlık ve sağlıklı ürünler olması genel özellikleridir. Oversize şort, tişört, gölek ve spor atlet satışta yerini almış bulunmaktadır. 7/24 seçimlerinizi yaparak sipariş verebilirsiniz. 0 pamuk, özel kesim ve dikişleriyle kullanıcı tercih ürünleridir. Paraşüt kumaşından üretilen kargo model şort özellikleri arasında sağlık dokusu ve rahatlık ön planda bulunmaktadır. Oversize ürünler geniş renk seçeneği, pamuklu kumaşları ve özel kesimleriyle şık ve modern özellikler taşımaktadır. Spor atlet ürünler baskı ve renk seçenekleriyle kullanıcılarının tercihini beklemektedir. Unisex ürünler arasında özel olarak kadın modeli bulunmamakla birlikte tüm ürünler her cins için temin edilebilmektedir.

 Oversize Ürünlerde Beden Tablosu

Oversize, büyük beden giyim tarzı herkese uygun şık ve modern tarzda üretilmektedir. Outlet ürünlerde %25, %30 ve %35 indirim seçeneğiyle satılmaktadır. Üye olarak alışveriş yapanlara 200tl üzeri alışveriş için 20tl indirim seçeneği verilmektedir. 7/24 internet erişimi sağlayabilir seçimlerinizi yapabilirsiniz. Ürünleriniz erken saatte sipariş edildiği vakit aynı gün kargoya verilebilmektedir. Sokak stilinin nabzını tutan unisex tarzı herkes için rahatlık sunmaktadır. Spor atlet modelleri baskı özelliği ve renk seçeneğiyle satışta bulunmaktadır.

Cavs baskılı spor atletler geniş renk seçeneği ve rahat kalıplarıyla beğenilmektedir. Unisex beyaz cavs model atletler rahat ve modern kesimleriyle beğeni kazanmaktadır. 0 pamuklu kumaşlardan üretilerek kullanıcı memnuniyeti sağlamaktadır. Kapüşonlu sweatshirtler, gömlekler ve paraşüt kumaşından şortlar seçerek sipariş verebilirsiniz. Ürünleriniz kusursuz olarak kapınızda teslim edilecektir. www.outcast-wear.com size en yakın oversize giyim ürünleri adresidir.